Merhaba!

Alanında uzun yıllardır deneyime sahip bir e-ticaret profesyoneli olarak, başarılı e-ticaret projelerini yönetme ve sunma yeteneğime güveniyorum. Ana odak noktam, bir projeyi fikir aşamasındayken üstlenmek ve projenin tamamlanmasını sağlamak, en yüksek standartlara  sahip olmasını ve müşterilerimin beklentilerini aşmasını sağlamaktır.

Kariyerim boyunca, web geliştirme, yazılım ve donanım kurulumu ve franchise mağaza kurulumu dahil olmak üzere çeşitli e-ticaret projelerinde zengin bir deneyim kazandım. 15’den fazla T-Soft altyapısı ile e-ticaret projesini ve 50’den fazla wordpress altyapısı ile kurumsal web sitesi projesini tamamlamış olarak web geliştirme konusunda geniş deneyime sahibim. Çeşitli programlama dilleri ve teknolojileri konusunda bilgiliyim ve dönüşümler için optimize edilmiş, son derece işlevsel ve görsel olarak çekici e-ticaret web siteleri oluşturulması konusunda proje yönetimi yapabilirim.

Web geliştirmenin yanı sıra çeşitli yazılım ve donanım kurulum projelerinde proje yöneticisi ve analist olarak çalıştım. Depo yazılım ve kurulum projeleri, Nebim yazılım kurulum projeleri ve mikro kurulum projesini tamamladım. Çeşitli e-ticaret platformları ve teknolojileri hakkındaki derin bilgimle, her projenin özel ihtiyaçlarını karşılamak için yazılım ve donanım sistemlerini hızlı ve verimli bir şekilde kurup yapılandırabiliyorum.

Ayrıca, franchise mağaza kurulumu ve donanım altyapı kurulumu üzerinde de çalıştım, Nebim platformunu kullanarak birçok mağaza kurulumu ve donanım altyapı kurulumu yaptım.

Her projenin en yüksek standartlarda tamamlanmasını sağlamak için her zaman fazladan yol kat etmeye istekli, kendini işine adamış ve güvenilir bir profesyonelim. Kendimi mükemmel müşteri hizmeti sunmaya ve müşterilerimle uzun vadeli ilişkiler kurmaya adadım. Ayrıca kurduğum mağazalar için uzaktan destek ve eğitim süreci sağlamaktayım.

Becerilerimin ve deneyimimin beni herhangi bir e-ticaret projesi için değerli bir varlık haline getirdiğinden eminim ve yeni zorlukların üstesinden gelmeye ve beceri setimi genişletmeye hevesliyim.